26 - 400 Przysucha
głodne dziecko
www.pajacyk.pl

Dni Gimnazjalisty

"Dni Gimnazjalisty"  to coroczna impreza urządzana w naszym gimnazjum. Trwa 2 do 3 dni, podczas których to przemierzamy setki ;) kilometrów tras pieszych oraz rowerowych. Każda klasa wybiera trasę spośród kilkunastu gotowych... i wędruje. Dni Gimnazjalisty odbywają się w ostatnim tygodniu przed zakończeniem roku szkolnego, a więc kiedy oceny są już wystawione i jest czas, aby pomyśleć o rozrywce. Każda klasa przygotowuje sprawozdanie w dowolnej formie (jako przedstawienie, piosenkę itp.). Przedostatniego dnia wieczorem, kiedy wszystkie klasy wrócą z wędrówki (zbiórka następuje w ośrodku harcerskim), rozpoczyna się teatr ;). Klasy kolejno przedstawiają swoje programy a w tym czasie jury bacznie je obserwuje ;). Na koniec werdykt i już wszystko wiadomo.

Zobacz galerie fotografii:

Dni Gimnazjalisty 2000